FIFA Futsal World Cup, First round, group A
20-23.10. Thursday-Sunday

MOLDOVA
-
MALTA
10:0
(4:0)
GEORGIA
-
ARMENIA
2:2
(0:1)
ARMENIA
-
MOLDOVA
2:2
(0:1)
GEORGIA
-
MALTA
10:0
(6:0)
MALTA
-
ARMENIA
0:4
(0:3)
MOLDOVA
-
GEORGIA
2:2
(0:0)

FIFA Futsal World Cup, Group A
Tbilisi, Georgia
20.10.2011, Thursday
MOLDOVA - Malta
Georgia - Armenia
21.10.2011, Friday
Armenia - MOLDOVA
Georgia - Malta
23.10.2011, Sunday
Malta - Armenia

MOLDOVA - Georgia


cristalina- apa minerala


e-mail team(@)futsalmoldova.com
fax
+373 22 222629

phone
+373 22 222629


          


(26-12-06) ( etapa IV )

 Divizia A, 23.12.2006,C/S IUNOSTI
  
 LUKOMORIE-UBT MORII     11:3(6:2)
 SFCJ Sf.-SPERANTA-80    6:10(2:3)
 VENTAGRUP-UBT MORII     10:3(5:1)
 FISAVO-KLP              0:15(0:8)
 TOLIGMA2-GALACT         0:3 (-:+)**
 RAPID2-LILCORA          3:3 (2:1)
 TORNADO2-MONDIAL2       10:3(4:1)
 LIMS ERRUS-LEXMAX2   -  transferat  
 TORROS-ACADEMIA MAI     4:4 (2:1)
 
 ** Echipa Toligma-2 nu sa prezentat la meci.
 
 
 Clasamentul DIVIZIA A la 25.12.2006
 
  1.KLP         4 4 0 0 40-7  12
  2.TORNADO-2   4 4 0 0 26-14 12
  3.LUKOMORIE   4 3 0 1 28-16 9
  4.VENTA GRUP  4 3 0 1 26-17 9
  5.LEXMAX-2    3 3 0 0 20-12 9
  6.SPERANTA-80 4 3 0 1 27-23 9
  7.LILCORA     4 2 1 1 18-16 7
  8.MONDIAL-2   4 2 0 2 24-21 6
  9.TORROS      4 1 1 2 15-14 4
 10.ACAD. MAI   3 1 1 1 12-12 4
 11.RAPID-2     3 1 1 1 15-16 4
 12.TOLIGMA-2   3 1 0 2 10-11 3
 13.LIMS ERRUS  3 1 0 2 13-20 3
 14.UBT MORII   7 1 0 5 32-51 3
 15.GALACT      4 1 0 3 19-20 3
 16.SFSJsf.GH.  4 0 0 4 17-39 0
 17.FISAVO      4 0 0 4  8-38 0
 
 
    Golgheteri:
  Belousov    (UBT Morii)  - 13
  Riaboconi V. (KLP)        - 12
  Railean A.   (Speranta 80)- 10
  Baesu V.     (Tornado-2)  - 10
  Nofit S.     (Lucomorie)  - 9
  Gafina A.    (UBT Morii)  - 7
 
 Urmatoarea etapa DIVIZIA A, 30.12.2006
            C/S IUNOSTI

10-00 UBT MORII-TORNADO2
11-00 GALACT-LUKOMORIE
12-00 SFCJ Sf.-UBT MORII
13-00 SPERANTA80-TORROS
14-00 KLP-LIMS ERRUS
      MONDIAL2-RAPID2
      LEXMAX2-VENTAGRUP
      ACADEMIA MAI-FISAVO
  
____________________________________________
 

Divizia B, 24.12.2006,C/S IUNOSTI

 ARSENAL-KBK           4:5 (2:1)
 SPARTAC-SPORTING      7:3 (3:2)
 PORTER-KRILIA         6:6 (2:4)
 HAIDUCUL-PROMETEU     8:1 (3:0)
 ASET-TRIMIX          11:3 (3:3)
 MACCABI-SURDO         3:0 (+:-)*
 BNMLINELLA-LOCO       9:1 (3:0)
 GOLEADOR-CFS          5:12(3:5)

  * Echipa SURDO nu sa prezentat la meci
 
 
  Clasamentul DIVIZIA B la 25.12.2006
 
 1.ASET           4 4 0 0 31-13 12
 2.KBK            4 3 0 1 28-16 9
 3.TRIMIX         4 3 0 1 22-23 9
 4.SPORTING       4 2 1 1 32-21 7
 5.CFS            3 2 1 0 21-24 7
 6.ARSENAL        4 2 0 2 21-17 6
 7.MACCABI        4 2 0 2 22-20 6
 8.BNM LINELLA    4 2 0 2 24-24 6
 9.GOLEADOR       4 2 0 2 26-30 6
10.SPARTAC        4 2 0 2 22-32 6
11.PORTER-AKBAR   4 1 2 1 34-20 5
12.LOCO           4 1 1 2 19-25 4
13.HAIDUCUL       4 1 0 3 25-27 3
14.PROMETEU       4 1 0 3 11-34 3
15.KRILIA         4 0 1 3 15-28 1
16.SURDO          3 0 0 3  8-21 0 

 

           Golgheteri:
 
 MAISTRENCO I.(TRIMIX)       -14
 TESLEV V.    (PORTER-AKBAR) -10
 CERTAN M.    (ARSENAL)      -10
 TERTEA A.    (BNM-LINELLA)  -10
 

 Urmatoarea etapa DIVIZIA A, 14.01.2007
            C/S IUNOSTI

10-00 KBK-PORTER
11-00 SPORTING-HAIDUCUL
12-00 KRILIA-SPARTAC
13-00 PROMETEU-GOLEADOR
14-00 TRIMIX-ARSENAL
15-00 SURDO-ASET
16-00 LOCO-MACCABI
17-00 BNMLINELLA-CFS




FIFA Futsal World Cup, First round, group A
20-23.10. Thursday-Sunday

MOLDOVA
-
MALTA
10:0
(4:0)
GEORGIA
-
ARMENIA
2:2
(0:1)
ARMENIA
-
MOLDOVA
2:2
(0:1)
GEORGIA
-
MALTA
10:0
(6:0)
MALTA
-
ARMENIA
0:4
(0:3)
MOLDOVA
-
GEORGIA
2:2
(0:0)

/
P Team

G

W

D

L

Goals

Pt

1
GEORGIA

3

1

2

0

14

4

5

1 MOLDOVA

3

1

2

0

14

4

5

3
ARMENIA

3

1

2

0

8

4

5

4 MALTA

3

0

0

23

0

24

0