fax
+373 22 222629

phone

(22-01-11) turcia-swisszerland (2-1)

dupa prima jumatate jocuri este egal; , doar turcii se joaca MULT MAI BINE DE CIT ERI  1-0 cistigind , apoi 1-1 si 7 secunde innainte de finala 2-1 cu regret pentru noi .....

asteptam al

(22-01-11) ultimele 5 minute 3-2

minus 6.54   fault, 4-3 6.05 ramine  ei stau pe colturi , vicolas shut corner , a esit arlet in loc de neagu , vicolas bara .... 5.05 ramine ,  pe orice ce moment arlet esa , intra , acum ei la balon , perderea vasia pe teren 4.36 , bine shut, aut noi aut , noi bine , aut vicolas mimo . 3.27 neagu , ei perg , arlet din nou , aut nu sa vede ... vicolas pas baesu nu a ajuns , ear arlet 2.17 , bara baesu,,, mingea la noi , combina , perderea  ei zvirl minge  afara , noi , arlet 1.13

0.37 corner hilotii shut corner  15 corner  gata 1 secund ramine 3-2 noi am perdut faulte 4-3

(22-01-11) 3-2 minus 12 minute

arbitrul nehoroshii celovek - galbena tacot in loc de penalty curat - stupids

3-2 faulte 3-2 , galbene avem de ajuns o galbena si pentru ei ... 9,22 ramin meci egal  doar 3-2 perdem pentru moment , 8.39 timpul trece repede , 7.47 faulte 4-2 .. prime 4 pe teren hai baieti 7 minute ramin e mult .. time out montenegro ..

(22-01-11) 2-2

nostrii au trezit poate , mai bine merge , tin mingea , muntean shut... alatari , pressing , ei perd

14 minute ramin prima 4 pe teren , corner dupa coicev , faulte 2-2 , muntean galbena in apararea , tinut cu mina , fault 11 metre  shut - goal stupid .... 3-2

(22-01-11) 2-1

refereei  cu greu a dat doua faulte , vicolas gol , prima era bara lui tacot , bravo 2-2  faulte 2-0 16.02 ramine

(22-01-11) montenegro-moldova (1-1)

prima jumatate a aratat ca ai nostrii nu au prospetimea , foarte lent procedes , si acesta ajuta echipei montenegro unde toti jucatori sunt in virsta. Neagu nu va juca ultimul meci , primind al doilea cartonas galben .. V a fi Denis Criucicov in poarta cu Turcia. Toata conducerea echipei Turca sunt in sala , fiind ca la opinia la calculele toti finala va fi Moldova- Turcia independent de la resultatele de astazi . .. aproximativ in opinia mea , fiind ca daca asa - asa daca asa - e altfel, nu vreu sa spun ca noi trebue sa castigam . arbitrii ear au facut grasala , un jucator nu avea tot echipament si trebue sa fie eliminat de pe teren dar ei tacut ...

Ai nostrii deja pe teren dar cernogorie unde ? intirzie ... sa blocat si sirena in sala ...... meciual a dat start corner ei   ... ear refs vu vad fault ... si spectatorii deja vad asta ... noi in atac ... Lascu cade jos ear nu este fault ei in atac doi contra neagu gol 2-1  min 17.37 au ramas

(22-01-11) 1 time

7 minute raman , faulte 4-3 deja doi faulte a "facut" Baesu doi ori lascu - alaturi, time aut ai nostrii au luat.  6 min 49 sec  5 minute ramin  5 faulte ei 4 la noi.  3,33 noi cu mingea schimbarea al doilea pe teren arlet muntean tacot baesu - ei prosto bat innainte dar noi am perdut mingea . nu sunt proaspeti ... neintelegerea  muntean- baesu  2.05 ... 1.14 va fi a selelea fault o nu .. ei tin mingea .. bravoooooooooooooooooooo  arlet - gol 1-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  shut in corner .    28 secunde ramin corner la noi ei time out , la nostrii avral Neagu esa pre de parte si baiti nu dovedesc .. 25 secunde .. 1-1