fax
+373 22 222629

phone

(24-01-11) ultimele 10

in atac foarte pereculos turcii ataca dupa atac , un contratac vicolas shut, alaturi,

8.02 un atac si shut lung in colt si Turcia conduce 3-2

(24-01-11) ultimele 14 minute

faulte 2-4 scor 2-2 greu merge turcii lupta ca turcii ,, aut nostru  nostrii nu pot "sbiti temp"

foarte nervos pe teren sunt o mare de galbeni de la ambele parti  eu am perdut contul la saitul uefa sunt datele precisi , negara nu a oprit mingea , moment bun

fault turcia din noua galbena si 5 faulte la turci 2-5

lascu shut , salvarea 10 minute ramine

(24-01-11) 2=2 si UNCA GALBANA LA NOI

17.40 AU RAMAS 2-2  si faulte 1-2    putin panica la ambii  turcii a luat deja o time -out ??

faulte 1-3 15.39 ramine   un moment salvarea ,,, turcii in atac in continuare

14.35 perderea si aut noi  putin panic , inca o galbena la turcia pentru simularea

2-2 ramane

(24-01-11) red card si gol 2-2

coicev realizat 2=2

(24-01-11) moldova - turcia 1=2 dupa prima jumatate

Turcii au stins lumina in sectorul presei si a dat numai acum , conclusii - iar si conducea 1-0 iar din doua standarturi  si la sfirshit 1=2 p

un moment important al doilea galbana rosu min 18.24

(24-01-11) Moldova - Turkey

mECI A DAT START , ai nostrii bravo primele 4 la teren , ba si Turcii ,,,, ma gol este primul tribunele in traur min 17.03 1-0 pentru noi Hilotii

(24-01-11) Swiss Montenegro 2-5

swiss tine mingea , faulte 0=2 , portar salvarea , al doilea cu regret mingea nu merge in poarta .  Ce fac referii ,,,,,,, no fault iar, 100% a tinut cu mina ..........  nimic , Cernogoria se simte foarte dur special haracter , sa vede experienta ... Swiss mai tinara echipa  se misca bine dar ...   nu cred ca ar putea ei sa face un miracol pentru noi ...... ce moment 4 metre unu la unu ........ aut ... faulte 1-3 scor 2-5 si 6 minute 02 secunde raman ..salvarea din nou, corner  ramane 3 minute 40 de secunde swiss joaca bine cei montenegro in apaaraea completa m din nou corner , 3.16 din nou corner .. nu bravo arbitrii nu avut incotro faulte 2-5  si time out e antrenorul swiss  foarte putin timp a ramas 2,46 swiss in atac si,,,,,,,,,, salvarea , perderea ear in atac , salvarea . Montenegro foarte simplu bat pe tribune . atac VAiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii HANDS IN CAREU !!!!!!!!!!!!!! nimic nimic arbitrii nu dau penalti ,  din nou atac , alatauri , cernogoria la tribuna mingea , atac shut , alaturi ... Un minut a ramas ce esirea unu la unu si salve portar  din nou  basta cum sa spune noi suntem eliminati din turneu .. scorul final asa sa ramine 2-5